•   Web TV - Tv online - Albanien 

Albanien

A1 Report  Albanien / Nyheder
A1 News Channel is an all news private television station in Tirana, Albania founded by media mogul Koco Kokedhima and owned by Shekulli newspaper.

3.0 ud af 5
17 Stemmer
A2 Albanian  Albanien / Generelt
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

3.3 ud af 5
3 Stemmer
ABC News  Albanien / Nyheder
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 ud af 5
21 Stemmer
Albanian TV of America  Albanien / Generelt
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

2.6 ud af 5
5 Stemmer
Alsat M  Albanien / Nyheder
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3 ud af 5
8 Stemmer
Alsat Tv  Albanien / Nyheder
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

2 ud af 5
7 Stemmer
Klan Kosova  Albanien / Lokal TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

3.2 ud af 5
5 Stemmer
KLAN TV  Albanien / Generelt
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.6 ud af 5
20 Stemmer
KOHAVISION - KTV  Albanien / Musik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

3.7 ud af 5
4 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

5 ud af 5
2 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

4.2 ud af 5
4 Stemmer
Ora News  Albanien / Generelt
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

2 ud af 5
5 Stemmer