•   Web TV -Tv online -Albanien -Ora News 

TV-kanal: Ora News
Ora News online - Tv Live

Udsendelse fra det officielle websted
Denne tv-kanal er godkendt og udsendes på kanalens officielle hjemmeside, Klik på afspilleren
Ora News
Land:  Albanien
Kategori: Generelt
2.3 ud af 5
8 Stemmer
Ora News - beskrivelse, anmeldelse, bedømmelse

RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

Ora News online - Tv Live

ABC News  Albanien / Nyheder
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 ud af 5
24 Stemmer
KOHAVISION - KTV  Albanien / Musik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 ud af 5
6 Stemmer
Alsat M  Albanien / Nyheder
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 ud af 5
20 Stemmer
Tv Klan  Albanien / Generelt
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 ud af 5
37 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 ud af 5
4 Stemmer
Alsat Tv  Albanien / Nyheder
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 ud af 5
9 Stemmer