•   Web TV -Tv online -Albanien -Vizion Plus 

TV-kanal: Vizion Plus
Vizion Plus online - Tv Live

Udsendelse fra det officielle websted
Denne tv-kanal er godkendt og udsendes på kanalens officielle hjemmeside, Klik på afspilleren
Vizion Plus
Land:  Albanien
Kategori: Generelt
4.6 ud af 5
3 Stemmer
Vizion Plus - beskrivelse, anmeldelse, bedømmelse

VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve, emisioneve social e investigativ, filma

Vizion Plus online - Tv Live

RTK 1  Albanien / Lokal TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 ud af 5
2 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 ud af 5
4 Stemmer
TVSH  Albanien / Generelt
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 ud af 5
6 Stemmer
KOHAVISION - KTV  Albanien / Musik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 ud af 5
6 Stemmer
Rrokum TV  Albanien / Generelt
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 ud af 5
6 Stemmer
ABC News  Albanien / Nyheder
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 ud af 5
24 Stemmer